Меню
user-icon
Авторизація
cart
Кошик

Догляд за білизною

Вибір постільної білизни

Вибір постільної білизни – завершальний штрих створення комфорту та затишку Вашої спальні. Дуже важливо, щоб місце, де ми прокидаємося і де засинаємо щодня, було найзручнішим і найприємнішим. Щоб усвідомити всю важливість правильного вибору, слід згадати, що саме в спальній кімнаті ми проводимо третину нашого життя. Правильно підібране забарвлення та тканина високої якості (Компанія "Love You" використовує тільки найкращі тканини) підніме Ваш настрій і приведе в тонус на весь день. Наші працівники допоможуть Вам підібрати оптимальний за характеристиками комплект постільної білизни. Ми надаємо широкий спектр кольорів, візерунків та видів тканини. Крім того, ми радимо ознайомитись із процедурою правильного догляду за текстильною білизною.


Догляд за постільною білизною

Перш ніж піддавати будь-яку постільну білизну пранню чи прасуванні, необхідно дізнатися склад тканини товару та рекомендації виробника. За типом сировини розрізняють:


  • натуральні тканини (бавовна, льон, натуральний шовк);
  • штучні тканини (синтетичний шовк).


Сатин - блискуча і щільна тканина, що виготовляється із крученої нитки бавовняної подвійного плетіння. Сатинова постільна білизна (завдяки сучасним технологіям виробництва та фарбування тканини) характеризується високою міцністю, довгостроковістю, не линяє при пранні, відмінно зберігає колір і не дає усадки.

Шовк виготовляється з високоякісного поліефірного волокна. Шовкова постільна білизна надає відчуття теплоти, шовковистості та прохолоди одночасно. Завдяки високим технологіям, постільна білизна з шовку дуже легко в експлуатації, не втрачає соковитості та яскравості малюнка. Ці легкі, ніжні тканини, що струмують, здатні задовольнити найвишуканіший смак.


Основні рекомендації щодо догляду за постільною білизною

Нову постільну білизну перед використанням рекомендується випрати, що забезпечить максимальний комфорт для її подальшого використання. Перед пранням постільну білизну варто вивернути на виворітний бік. Слід використовувати пральний порошок з мінімальним вмістом відбілюючих компонентів. Це дозволить надовго зберегти насичене фарбування оригінального малюнка на Вашій білизні. Також перед пранням необхідно розподілити білизну за кольором та температурними режимами. Не рекомендується прати постільну білизну з натуральних тканин разом із виробами з поліестеру. Це може призвести до втрати деяких якостей (ніжності та м'якості), як однієї, так і іншої тканини. У випадку плями на постільній білизні, перед пранням комплект потрібно обробити відповідно до рекомендацій щодо догляду за даним видом виробів. Не рекомендується використання відбілювача, оскільки він може негативно вплинути на палітру кольорів і тканину. Пральну машину слід заповнювати на 50%, що забезпечить ефективне, дбайливе прання, легке полоскання та віджимання постільної білизни. Сушити постільну білизну необхідно відразу після прання. При використанні машинної сушіння, дотримуватись делікатного режиму. Гладити постільну білизну необхідно злегка вологою, що забезпечить легке і ретельне розгладжування. Вироби з вишивкою необхідно прасувати з виворітного боку. Важливо завжди дотримуватись рекомендацій з догляду, зазначених на етикетці, звертаючи увагу на всі символи.

Віта Код