Меню
user-icon
Авторизація
cart
Кошик

Умови використання

Договір публічної оферти.

Договір громадської оферти є громадським, тобто. відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України, його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець). За повної згоди з цим Договором, покупець приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару та за невиконання умов даного договору. Даний текст є угодою між інтернет-магазином http://loveyou.ua , що іменується в подальшому «Інтернет-магазин», та користувачем послуг Інтернет-магазину, що в подальшому іменується «Покупець» і визначає умови придбання товарів через сайт Інтернет-магазину.

1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА.

1.1 Оформляючи замовлення на сайті http://loveyou.ua, Покупець погоджується зі справжніми умовами. 1.2 Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги з продажу товарів, представлених на сайті http://loveyou.ua. Інтернет-магазин залишає за собою право використовувати дану інформацію з маркетинговою метою (аналіз даних про продаж товарів, аналіз відвідуваності сайту, електронне розсилання). 1.3 Реєструючись на сайті http://loveyou.ua, Покупець погоджується надати достовірну, точну інформацію про себе та свої контактні дані.

2. ПРИЙОМ І ОБРОБКА ЗАМОВ.

2.1 Замовлення приймаються за допомогою сайту http://loveyou.ua або за телефонами +38 (067) 694 78 18, +38 (066) 838 84 74, +38 (050) 951 00 05, +38 (073) 476 39 63 . 2.2 Час прийому дзвінків та обробки замовлень: Понеділок-субота з 9.00 до 18.00 2.3 Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказану при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління замовленнями, і незабаром з ним зв'яжеться представник інтернет-магазину для оформлення замовлення, перевірки наявності товарів, що замовляються, уточнення умов оплати та доставки . 2.4 Замовлення не вважається оформленим, якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення з представником інтернет-магазину за телефоном (у разі, якщо Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мобільного зв'язку тощо).

3. ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА.

3.1 Умови оплати та доставки товарів Покупцю регламентуються розділом "Доставка та оплата". 3.2 Покупець розуміє можливість виникнення ситуації, при якій на доставку потрібно більше 2 робочих днів (через особливості роботи служби доставки; великого обсягу замовлень і у зв'язку з цим подовження термінів оформлення кожного замовлення тощо) або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому інтернет-магазин http://loveyou.ua не бере на себе жодних зобов'язань щодо відшкодування будь-яких збитків Покупця, пов'язаних із невчасною доставкою замовлення. Якщо Покупця не влаштовують термін доставки, він має право відмовитися від замовлення в день його оформлення, зв'язавшись з оператором інтернет-магазину http://loveyou.ua.

4. ПЕРЕВІРКА ДОСТАВЛЕНОГО ТОВАРУ.

4.1 При отриманні замовлення Покупець повинен перевірити кількість та якість одержуваного товару. Відповідно до Закону України про Захист прав споживачів та Постанови Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р. (додаток №3 - перелік товарів), постільна білизна входить до переліку непродовольчих товарів, що підлягають поверненню чи обміну. Якщо при отриманні замовлення Ви виявите продукт, що не відповідає замовленню, ми гарантуємо Вам надати належний товар за наш рахунок.

5. УМОВИ УГОДИ.

5.1 Інтернет-магазин http://loveyou.ua залишає за собою право змінювати умови цієї Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді інтернет-магазин зобов'язується попередити Покупця електронною поштою, а Покупець згоден отримувати від такого повідомлення такого роду. 5.2 Інтернет-магазин http://loveyou.ua зобов'язується надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.

6. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

6.1 Інтернет-магазин http://loveyou.ua у будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому сайті, а також до згаданих у них продуктів та цін. 6.2 Інтернет-магазин http://loveyou.ua за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи збитки від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання або неможливості використання даного сайту.

7. ТЕРМІН ДІЇ СПРАВЖНЬОГО ДОГОВОРУ

7.1 Цей договір набирає чинності з дня оплати замовлення та діє до виконання всіх умов договору.

Юридична адреса:

вул. Будіндустрії 6, Київ, Україна


Контактна інформація

Віта Код