Меню
user-icon
Авторизація
cart
Кошик

Повернення товару

Звертаємо Вашу увагу на те, що Відповідно до Закону України про Захист прав споживачів та Постанови Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р. (додаток №3 – перелік товарів), обміну та поверненню не підлягають постільна білизна та перо – пухові вироби. Тому будьте уважні та неквапливі, при оформленні замовлення.
Проте, якщо замовлений товар не підійшов Вам за формою, за розміром, не відповідає заявленому кольору або не може бути використаний за своїм призначенням з іншої причини ми надаємо Вам можливість обміняти або повернути цей товар протягом перших 14 днів, не рахуючи дня покупки.

Умови повернення товару належної якості:

Ви можете відмовитися від замовленого Вами товару у будь-який час до його отримання, у момент передачі товару кур'єром, а також після його отримання – протягом 14 календарних днів, не рахуючи дня отримання; Крім того, Ви можете повернути товар належної якості, якщо він не використовувався, не має слідів використання (плям, дірок, не м'ятий, не стиран), та збережений його товарний вигляд – цілісність упаковки (залишилися всі ярлики, наклейки та інше приладдя товару в незмінному вигляді), повна комплектація товару; Якщо Ви відмовляєтеся від товару належної якості в момент доставки - Вам доведеться повністю відшкодувати суму доставки.

Ми залишаємо за собою право не співпрацювати з покупцями, котрі систематично повертають товар належної якості з несуттєвих причин!

Дякуємо, що Ви обрали наш магазин!
З повагою,
Команда Love You
Віта Код