Меню
user-icon
Авторизація
cart
Кошик

Страйп сатин

Фільтри
Показати ще 5 товарів

Постільна білизна страйп сатин

Страйп сатин - це тканина з глянсовою поверхнею, яка має смуги різних кольорів або відтінків. Вона створюється шляхом переплетення пряжі в техніці сатину і відрізняється від інших видів сатину тим, що має вертикальні смуги, які можуть бути різної ширини та колірних поєднань. Ця особливість робить тканину цікавою та елегантною, на відміну від звичайного сатину.

Смужки на однотонному страйпі сатині можуть бути створені різними способами. Одним із способів є використання різних відтінків одного кольору. Наприклад, якщо виробник використовує дві різні пряжі, одна з яких світліша або темніша за іншу, то при переплетенні цих ниток, можуть утворитися тонкі або широкі смужки різних відтінків. Іноді під час виготовлення виробник може навмисно змінювати щільність переплетення пряжі у різних частинах тканини, що створює ефект смужок.

Страйп сатин постільна білизна – як правильно доглядати.

Правильний спосіб прання залежить від складу матеріалу. Перед пранням таких дорогих речей слід перевіряти інструкції на етикетці виробу. Якщо там вказано, що тканину можна прати в машині, слід вибрати делікатний режим, використовуючи м'які миючі засоби. Не рекомендується використовувати сушарку. Якщо виріб дуже зім'ятий, його можна обережно розгладити руками, але не варто його сильно витягувати, щоб зберегти форму смуг на полотні.

Що стосується прасування такого типу тканини, то потрібно використовувати праску з максимально низькою температурою і тільки на звороті тканини.

Постільна білизна страйп сатин

Цей вид сатину має низку переваг у порівнянні з іншими матеріалами. Це і високоякісна нитка, і особлива естетика із шовковистим відблиском. Елегантність та комфорт на найвищому рівні. До того ж вироби зі страйп сатину мають високу зносостійкість, довговічність і стійкість до деформацій і втрати кольору при пранні.

Цей матеріал забезпечує відмінну циркуляцію повітря. Це допомагає регулювати температуру тіла в ліжку та забезпечує комфортний сон. Не забуваємо і про гіпоалергенні властивості страйп сатину. Так як він виготовляється із натуральних матеріалів, він не викликає алергічних реакцій.

Загалом постіль зі страйп-сатину є відмінним вибором для тих, хто цінує якість, комфорт і красу. Щоб купити постільну білизну зі страйп сатину дійсно хорошої якості, слід звернути увагу на такі фактори: тканина повинна бути зі 100% натурального матеріалу (бавовна, льон, бамбук або шовк), мати високу щільність ниток (не менше 200 г/м2).

Слід вибирати бренди з хорошою репутацією. Бренд Love You вже 20 років виробляє постільну білизну високої якості і зарекомендував себе як надійний постачальник. Купити постільну білизну, ви можете на нашому сайті www.loveyou.ua

Страйп сатин, що це?

Це сатинова тканина з чергуванням глянсових та матових смужок із натурального матеріалу.

Страйп сатин що це за тканина?

Це тканина зі 100% натурального матеріалу - бавовна, льон, бамбук або шовк, і має високу щільність ниток не менше 200 г/м2.

Страйп сатин чи сатин що краще?

Основні відмінності між постільною білизною зі страйп сатину і звичайного сатину: 1) Зовнішній вигляд - постільний текстиль зі страйп сатину має на поверхні видимі смужки, в той час як звичайний сатин має гладку поверхню без видимих візерунків. 2) Матеріал - обидва типи білизни виготовляються зі 100% бавовни, проте страйп сатин зазвичай має більш важку і щільну текстуру. 3) Якість сну - постільний текстиль зі страйп сатину більш зносостійкий і менш схильний до складок, що може позитивно вплинути на якість сну. 4) На дотик - білизна зі страйп сатину м'якша і бархатистыша на дотик. 5) Догляд - постільний текстиль зі страйп сатину вимагає більш дбайливого догляду та прасування при низькій температурі, щоб зберегти його блиск та якість, в той час як звичайний сатин можна прати за більш високих температур.