Меню
user-icon
Авторизація
cart
Кошик

подушки

Фільтри

Здоровий сон і комфортні умови - це одне з найважливіших умов для життя кожної людини. Бадьорий, повний сил чоловік вранці - це людина, яка провела не менше восьми годин на умовах сну. Як створити такі умови? Як правильно вибрати постільну білизну? На що звернути увагу? Наш магазин і стаття допоможе вам і відповість на всі питання, які можуть виникнути при підборі: подушки, наволочки на подушки , постільної білизни і т.д.


Особливості солодких снів


Подушка - це тканинний мішок прямокутної або квадратної форми з різними наповнювачами. Вона використовується для сну, створює зручність при сидінні, може служити декором. Про видах докладніше.

Найбільш поширений - класичний вид. Він відомий всім з самого дитинства. З роками тільки може видозмінюватися тільки наповнювач. Якщо є виїмка для голови - ортопедична, може мати стандартну форму або форму валика. Така форма дозволяє знімати навантаження з шиї, при певних захворюваннях є обов'язковою. Щоб правильно вибрати і купити подушку ортопедичну потрібно врахувати два нюанси - висоту і жорсткість. Для самих маленьких - дитячі подушки, вони менших розмірів, частіше прямокутної форми, з натуральними, екологічно чистими наповнювачами. Також виробники для юних туристів випускають дорожні варіанти. Для декору - модельні варіанти. Невеликий розмір і оригінальний дизайн зможе швидко прикрасити будь-який інтер'єр, ставши її родзинкою або яскравою плямою. Антибактеріальна подушка - це постільна приналежність, що володіє антикліщовими і антибактеріальними властивостями. До них відносяться бамбукова подушка , вироби з шовку, спеціально обробленої вовни.

Як видно, вибір величезний, знаючи фізіологічні особливості, переваги кожного члена сім'ї, можна легко вибрати підходящий варіант.


На що варто звернути особливу увагу


Ніколи не потрібно зупинятися на тій моделі, яка сподобалася візуально. Гарний чохол не зможе забезпечити правильний сон, тим більше він буде прихований під наволочкою. Наповнювач - основна фішка кожного виробу. Уважно необхідно вивчити його склад. Наповнювачі бувають: натуральними, пух / перо, овеча шерсть, натуральний латекс, рослинні наповнювачі, синтипон і багато іншого.

Перший варіант дозволить не турбуватися, що може спричинити алергію або вона може не підійти. Але за неї доведеться трохи переплатити і бути готовими, що вона вимагає спеціального догляду.

Пух / перо - наповнювач дитинства, бабусі в селах, до сих пір, в пріоритеті подушка 50 * 70 і 70 * 70 з цими наповнювачами. Такі подушки добре приймають форму голови і швидко відновлюються. Але є і мінуси, вони довго сохнуть, можуть піддаватися впливу грибка, кліща. Потрібна постійна професійна хімчистка.

Рослинний наповнювач - це не тільки якісна подушка купити , її можна в нашому магазині, але і постільна приналежність з антиалергенними і аромотерапевтіческімі властивостями. Є й мінуси, короткий термін служби - не більше двох років, вбирають вологу і видають додатковий шум. Не рекомендується використовувати в літній період.