Меню
user-icon
Авторизація
cart
Кошик

Наволочки

Фільтри
Показати ще 9 товарів

Якість сну залежить від нашої зручності. В повній мірі він можуть бути забезпечені тільки хорошими подушками, наділеними зручними і приємно доторкнутися до наволок. Такі прості вироби мають відразу Кілька функцій: захисна, декоративна і вентиляційна. Вони однакові. переконайтеся, що продуктивність подушки підтримується. Головне – Придпаю наволоти потрібного розміру і дизайну.


Матеріал для виготовлення продукції


Наш сайт надає широкий асортимент продукції. Варіюватися виробів не тільки за своїм дизайном, але і за розміром, а також матеріал для виготовлення. До найпопулярніших і затребуваних тканин для До таких видів продукції відносяться:

  • Шовк. Вважається, що виготовлені з такого матеріалу забезпечити волосся привабливим блиском і запобігти старінню шкіри, а також утворення зморшок.
  • Лєна. Лляні якісні наволоці забезпечують свіжість обличчя, покращують стан шкіри.
  • Бавовна. Приємний для організму матеріал не викликає алергії і дарує спокійний, здоровий сон.

Такі матеріали вважаються найкращими для таких «справ». Відрізняються вони мають високу вартість. Крім того, сайт пропонує і продукти з синтетичних тканин, які також ідеально безпечні для організму і мають стильний колір, але набагато дешевше.


Розміри продукту


Є різні продукти і за розміром. Сон найчастіше використовується наволоці 70-70 або 50 на 50 см. Інтер'єри наносяться на подушки набагато менших розмірів (30/30/40/40). При цьому їх форма може бути не тільки квадратною/прямокутної, але і таким чином, такі пункти рекомендовані для таких пунктів. пришити чохли на замовлення.

Площа виробу безпосередньо залежить від розміру сторін самої подушки. Безглуздо купувати «лямки» менших або більших розмірів. У першому у випадку, виріб просто не підходить для подушки, а в другому - кути буде заклинило, через що зовнішній вигляд буде зіпсований. Найчастіше в Комплекти ліжок надаються з наволочками від 50 до 70 см.


Переваги покупки в LoveYou

На сайті ви можете замовити наволочці окремо від комплекту постільної білизни. Ми продаємо лише якісну продукцію, яка привабливо-естетичний вигляд. Широкий асортимент продукції Дозволяє підібрати повністю сумісний з комплектом ліжок Варіант. Класичний однотонний або яскравий з орнаментом? Прямокутні Це квадрат? Вибір за вами!

Тільки в магазині LoveYou ви можете набір наволошок купити за найдоступнішою ціною в Україні! Подаруйте новий погляд своєму ліжку і забезпечте приємний сон для себе вже Сьогодні разом з якісними наволочними наволочними з нашого магазину!